Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze prace magisterskie o tematyce „Człowiek w rachunkowości”

I edycję konkursu, zorganizowaną przez Centrum Interdyscyplinarnych Badań Rachunkowości w 2022 r.

zwyciężyła praca Kamili Kaczmarek pt. „Wizerunek księgowego w społeczeństwie polskim”. Autorka otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową w postaci bonu na dowolne szkolenie księgowe, finansowe, podatkowe lub biznesowe o wartości trzech tysięcy złotych ufundowanego przez Akademię ADN – lidera rynku szkoleń w Polsce.

Wyróżniono pracę Katarzyny Renik pt. „Uwarunkowania wyboru oraz postrzeganie zawodu biegłego rewidenta”. Autorka otrzymała dyplom, nagrodę książkową oraz roczny dostęp do Słownika online rachunkowości, podatków i audytu angielsko-polskiego i polsko-angielskiego (profesjonalnego słownika internetowego dla księgowych, finansistów i tłumaczy).

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 25 maja 2022 r. podczas konferencji naukowej pt. „Człowiek w rachunkowości. Interdyscyplinarne badania rachunkowości”.

Zachęcamy studentki i studentów oraz promotorki i promotorów do podejmowania w pracach magisterskich problematyki objętej konkursem oraz do zgłaszania prac w kolejnych edycjach.