Prelekcja o wypaleniu zawodowym w rachunkowości

13 stycznia 2022 r. z inicjatywy Centrum Interdyscyplinarnych Badań Rachunkowości we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Rachunkowości „Sigma” przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się internetowa prelekcja pt. „Czy można zrobić karierę w księgowości i nie wypalić się?” prowadzona przez Joannę Kulbacką.

W prelekcji Joanny Kulbackiej (która jest coachem pomagającym zapobiec wypaleniu zawodowemu lub wyjść z niego). wzięło udział niemal 100 osób, głównie studentów rachunkowości, a także księgowych, biegłych rewidentów oraz badaczy rachunkowości z wielu polskich uczelni. Z prelekcji i dyskusji wyłonił się obraz rachunkowości jako fascynującego zawodu dla osób lubiących myśleć i ciekawych świata, ale jednocześnie bardzo wymagającego.